Toimunud võistlused Toimumas

18.-22. august Škoda Laagri Eesti Meistrivõistlused jalgratturite maanteesõidus

ERALDISTART
N16/MSen6-8
M16/NSen1-3
MSport/MSen1-5
MJ/NU/NE
MU/ME

GRUPISÕIT
NJ/NU/NE/Nsport/NSen1-4
MU/ME
MJ

MSen1-4/Msport
N16/MSen7-8
M16/MSen5-6

30. august 2020 Elva Kellatornijooks
Jooks 1,34 km
Lastejooks 400m

16. august Tallinna Rahvasõit

RATAS
pika sõidu absoluut

pika sõidu vanuseklassid
lühikese sõidu abolsuut
lühikese sõidu vanuseklassid
noortesõidu absoluut
meeskondlik arvestus
meeste koondarvestus
naiste koondarvestus
üldine koondarvestus
vanuseklasside koondarvestus
meeskondlik koondarvestus
velotuuri arvestus

RULLUISK
Rulluisumaraton Mehed
Rulluisumaraton Naised
Poolmaraton
Rahvarull
Firmade ja klubide arvestus
Sarja koondarvestus
Firmade ja klubide koondarvestus

 
13.-16. august Balti Keti Velotuur
Starters List
Poodiumile kutsumise järjekord
I stage
II stage
III stage
 
12. august Lauri Ausi 17. Mälestussõit
Põhisõit 126km
Rahvasõit 54km
Peresõit 6km
 
10.-12. august TTP Noortetuur
1. etapp
2. etapp
3. etapp
 
8. august 2020 Refonda Peetri Jooks  
1. august 2020 Filter Suure Munamäe 4. Rattaralli
pika sõidu absoluut
pika sõidu vanuseklassid
lühikese sõidu abolsuut
lühikese sõidu vanuseklassid
noortesõidu absoluut
meeskondlik arvestus
meeste koondarvestus
naiste koondarvestus
üldine koondarvestus
vanuseklasside koondarvestus
meeskondlik koondarvestus
velotuuri arvestus
 
19. juuli 2020 Filter Kuusalu 27. Rattaralli
pika sõidu absoluut
pika sõidu vanuseklassid
lühikese sõidu abolsuut
lühikese sõidu vanuseklassid
noortesõidu absoluut
meeskondlik arvestus
meeste koondarvestus
naiste koondarvestus
üldine koondarvestus
vanuseklasside koondarvestus
meeskondlik koondarvestus
velotuuri arvestus
 
19. juuli 2020 Filter Kuusalu Rulluisumaraton
Rulluisumaraton Mehed
Rulluisumaraton Naised
Poolmaraton
Rahvarull
Firmade ja klubide arvestus
Sarja koondarvestus
Firmade ja klubide koondarvestus

 

7.-9. juuli 2020 Urumarja 32. Velotuur
Proloog
I etapp
II etapp
III etapp


5. juuli 2020 Filter Elva 35. Rattapäev
pika sõidu absoluut
pika sõidu vanuseklassid
lühikese sõidu abolsuut
lühikese sõidu vanuseklassid
noortesõidu absoluut
meeskondlik arvestus
meeste koondarvestus
naiste koondarvestus
üldine koondarvestus
vanuseklasside koondarvestus
meeskondlik koondarvestus
velotuuri arvestus

4. juuli 2020 Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis / 62. Elva Tänavasõit
N12, M12
N14, N16
M14
M16
NJ, NU, NE
MJ
ME, MU
Sport – Seenior


1.-4. juuli 2020 46. Tartu Noortetuur
Proloog
I etapp
II etapp
III etapp
IV etapp
V etapp

 

1.-4. juuli 2020 2. Tartu Juunioride Velotuur
Proloog
I etapp
II etapp
III etapp
IV etapp
V etapp


1. juuli 2020 IV Otepää GP  
27. juuni 2020 Sangaste Valgete Teede Rattaralli