ABC Kompuuter Live Timing
Elva XXII Kellatornijooks
Jooks U10/U12/U14 1640m Lastejooksud 130m Põhijooks 1640m
Võitjad
Jooks U10/U12/U14 1640m TOP6
1. | Raiko TAMMI | Poisid-U14 | | 6:20.3 |
2. | Rasmus RAUDIK | Poisid-U14 | Elva Suusaklubi | 6:34.5 |
3. | Ragnar MÄGI | Poisid-U14 | Elva Kergejõustiku klubi | 6:41.0 |
4. | Maru MÄESEPP | Poisid-U12 | Yess / Profloors | 6:41.6 |
5. | Säde-Ly LILLE | Tydrukud-U14 | Elva Kergejõustikukool | 6:45.1 |
6. | Karl Miko PÕDRA | Poisid-U10 | PÕDRA Team | 6:53.3 |
Lastejooksud 130m TOP6
1. | Andri ALNEK | Poisid-U8 | | 28.3 |
2. | Johanna UIBO | Tydrukud-U8 | | 28.8 |
3. | Andro-Steve NURK | Poisid-U8 | | 29.9 |
4. | Joosep SCHMIDT | Poisid-U8 | | 30.0 |
5. | Karl Mattias KÕRGESAAR | Poisid-U8 | | 32.7 |
6. | Hanna MÄGI | Tydrukud-U8 | | 33.5 |
Põhijooks 1640m TOP6
1. | Alexander KAPP | Noormehed-U18 | Tartu Kalev | 5:28.8 |
2. | Hans Leonhard KÕRGESAAR | Mehed | | 5:45.1 |
3. | Joosep BIRJUK | Poisid-U16 | Emajõe Suusaklubi | 5:54.6 |
4. | Priidu KARJUS | Mehed | | 6:00.7 |
5. | Maarja MÄGI | Naised | | 6:03.3 |
6. | Raido MATSON | Mehed-M40 | Tartu | 6:17.8 |
Jooks U10/U12/U14 1640m vanuseklasside võitjad
Poisid-U10 TOP3
1. | Karl Miko PÕDRA | PÕDRA Team | 6:53.3 |
2. | Mattias SILMERE | Elva KJK | 7:35.2 |
3. | Jako Jasper AKSJONOV | FC ELVA | 7:41.8 |
Poisid-U12 TOP3
1. | Maru MÄESEPP | Yess / Profloors | 6:41.6 |
2. | Oskar RAUDIK | Elva Suusaklubi | 6:56.1 |
3. | Mattias MÄGI | | 7:07.6 |
Poisid-U14 TOP3
1. | Raiko TAMMI | | 6:20.3 |
2. | Rasmus RAUDIK | Elva Suusaklubi | 6:34.5 |
3. | Ragnar MÄGI | Elva Kergejõustiku klubi | 6:41.0 |
Tydrukud-U10 TOP3
1. | Marta RAUDIK | Elva Suusaklubi | 7:19.9 |
2. | Lee ÕUNAPUU | Elva Suusaklubi | 7:51.4 |
3. | Hanna Stefani VASK | | 8:15.3 |
Tydrukud-U12 TOP3
1. | Helena VÄHI | Elva Suusaklubi | 7:08.8 |
2. | Kirke VÕSU | Viljandi JK Tulevik | 8:06.0 |
3. | Marii SIKK | | 8:06.9 |
Tydrukud-U14 TOP3
1. | Säde-Ly LILLE | Elva Kergejõustikukool | 6:45.1 |
2. | Minna Li MÄESEPP | Yess / Profloors | 7:09.0 |
3. | Grete KUUS | | 7:26.6 |
Lastejooksud 130m vanuseklasside võitjad
Poisid-U4 TOP3
1. | Sandor KUUSMA | | 1:23.5 |
2. | Aaron AAVIK | | 1:34.2 |
3. | Drevor HOOP | | 1:37.7 |
Poisid-U6 TOP3
1. | Jaagup TÖLDSEPP | | 36.4 |
2. | Joosep TÖLDSEPP | | 38.8 |
3. | Janon AASALEHT | | 42.0 |
Poisid-U8 TOP3
1. | Andri ALNEK | | 28.3 |
2. | Andro-Steve NURK | | 29.9 |
3. | Joosep SCHMIDT | | 30.0 |
Tydrukud-U4 TOP3
1. | Iti SENKA | | 1:09.1 |
2. | Eliise RAJASALU | Peedu | 2:08.0 |
3. | Brita MÄGI | | 2:17.8 |
Tydrukud-U6 TOP3
1. | Adeele ALNEK | | 36.5 |
2. | Iida PÄÄRO | | 45.8 |
3. | Marta SIKK | | 46.3 |
Tydrukud-U8 TOP3
1. | Johanna UIBO | | 28.8 |
2. | Hanna MÄGI | | 33.5 |
3. | Miia SEMERJUK | | 33.8 |
Põhijooks 1640m vanuseklasside võitjad
Mehed TOP3
1. | Hans Leonhard KÕRGESAAR | | 5:45.1 |
2. | Priidu KARJUS | | 6:00.7 |
3. | Mikk PÕDRA | PÕDRA Team | 6:55.3 |
Mehed-M40 TOP3
1. | Raido MATSON | Tartu | 6:17.8 |
2. | Jan PISEK | | 6:43.3 |
3. | Lembit UIBO | | 6:45.2 |
Mehed-M60 TOP3
1. | Heiki MÄESALU | Saint Gobain | 6:36.6 |
Naised TOP3
1. | Maarja MÄGI | | 6:03.3 |
2. | Evelin VAHTRA | | 6:51.1 |
3. | Kerttu LEPIK | | 7:01.4 |
Naised-N35 TOP3
1. | Eveli SAUE | OK Ilves | 6:29.6 |
2. | Kristiina VÄHI | Elva Gümnaasium | 7:10.3 |
3. | Ursula HIIEMÄE | | 7:51.9 |
Noormehed-U18 TOP3
1. | Alexander KAPP | Tartu Kalev | 5:28.8 |
Poisid-U16 TOP3
1. | Joosep BIRJUK | Emajõe Suusaklubi | 5:54.6 |
2. | Andris TAMMI | | 7:37.4 |
Tydrukud-U16 TOP3
1. | Sandra MOVITS | Elva kjk | 6:45.4 |
2. | Ingrid HIIEMÄE | Yess | 6:58.9 |